GIVE-AWAYS 2022
Hoe werkt het?
Hoe maak je kans op al die vette dingen? Simpel, daarvoor moet je onze stream bekijken!
Daarnaast werken wij met een lootjessysteem; voor elke € 5,00 die je doneert, doe je automatisch één keer mee met een give-away. Er zit geen limiet op, en het telt automatisch: als je dus €20,00 doneert, doe je vier keer mee!
Naast de verloting zullen wij ook een aantal prachtige pakketten veilen voor het Goede Doel. Deze veilingen zal je, tijdens de gamemarathon, kunnen vinden op de Facebook groepen Dutch GameBoys Market Place en onze eigen groep Game Changers: Eerlijke verkoop van Games e.d.
Doneer en maak kans op vette prijzen!
Tijdens Game Changers: Gamen voor het Goede Doel verloten wij verschillende games, hardware, goodies, t-shirts en meer, onder onze donateurs. Zo help jij een goed doel, terwijl je ook nog eens kans maakt op toffe gaming gerelateerde prijzen!
Hoofdprijzen!
Daarnaast hebben wij hele vette hoofdprijzen: doneer je gedurende dit evenement, dan ding je automatisch mee naar de PlayStation 5 Digital Edition, een Xbox Series S, een Nintendo Switch, een MSI MAG monitor en een EPOS H3 Headset! Deze zullen wij tijdens de marathon verloten, als er wordt voldaan aan het bedrag dat opgehaald dient te worden voor stichting Energy4All.
Hieronder kun je een uitgebreid overzicht bekijken van welke games, hardware en meer wij onder andere verloten.